Skup srebrnych monet

Doświadczeni eksperci, korzystniejsza wycena
 

Jesteśmy liderem rynku obejmującego skup monet oraz metali takich jak platyna, złoto i srebro. Dzięki naszym wykwalifikowanym ekspertom wyceniamy Państwa walory w najkorzystniejszy możliwy sposób. Tak, aby skup srebra czy złota był transakcją satysfakcjonującą dla obu stron.

Mając to na uwadze nasi doświadczeni eksperci odpowiadają na wszystkie pytania związane ze sprzedażą monet i metali kolorowych. To usługa całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do sprzedaży. Pomagamy także w opisie stanów zachowania oraz w razie wątpliwości w określeniu autentyczności posiadanych numizmatów.

 

Lepsza cena nie tylko w Warszawie

Nasza firma mieści się w Warszawie, jednak ofertę kierujemy także do osób z innych regionów. Proponujemy więc skup złota i srebra, a także monet oparty o wstępną wycenę na podstawie przesłanych fotografii. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu korzystniejszą cenę. Taką, na jaką liczyć mogą klienci z Warszawy. Całą transakcję równię przeprowadzić możemy za pośrednictwem poczty.

 

Firma CoinArt VIP na polskim rynku jest liderem w dziedzinie skupu:

  • Monet 
  • Medali i Odznaczeń 
  • Złota, Platyny oraz Srebra

W siedzibie naszej firmy mogą Państwo wycenić posiadane walory. Nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania. Jest to usługa całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do sprzedaży. Pomożemy również w opisie stanów zachowania oraz w razie wątpliwości w określeniu autentyczności posiadanych numizmatów.

Naszą ofertę kierujemy również do osób spoza Warszawy. Na podstawie przesłanych do nas zdjęć jesteśmy w stanie wstępnie określić wartość posiadanych przez Państwa przedmiotów. Istnieje możliwość przeprowadzenia transakcji również drogą pocztową.